На Чернігівщині ворожим ударом пошкоджені резервуари з добривами
Вісім резервуарів з рідким мінеральним добривом та аміачною водою були пошкоджені на підприємстві у Ніжині Чернігівської області внаслідок влучання російських безпілотників. Це призвело до забруднення земельної ділянки.
Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Чернігівській області на своїй сторінці у Facebook.
Як ідеться у повідомленні, у резервуарах зберігалась карбомідно-аміачна суміш та аміачна вода, концентрація якої 25%.
Після витікання все це потрапило на рельєф місцевості.
"Екоінспектори обстежили місце обстрілу та відібрали проби ґрунту для подальших інструментально-лабораторних досліджень. Також вони будуть робити розрахунки збитків, заподіяних навколишньому природному середовищу, для подальшої передачі до правоохоронних органів з метою документування злочинів проти довкілля", — йдеться у повідомленні.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
