На Дніпропетровщині пройшов історично-патріотичний фестиваль «Сила нескорених»

За матеріалами інтернет-видань 11.10.2021 48

До дня захисників і захисниць України та 78-ї річниці визволення міста від нацистів організатори п’ятого фестивалю «Сила нескорених» підготували для дніпрян масштабне дійство. Концерти військових оркестрів та гуртів, «Пісні, народжені в АТО», тренінги з парамедицини, розбирання та збирання зброї, майстер-класи, спілкування із учасниками бойових дій, кінопокази, виставка військової та ретро-техніки були лише прелюдією до основної частини свята. Надалі грізні машини з ревом вирушили на поле імпровізованого бою. Аби продемонструвати глядачам, а особливо маленьким гостям, що війна поруч, і люди, які нас захищають на Сході, не іграшкові солдатики і не актори.

Реконструкція періоду АТО та німецько-радянського протистояння у Другій світовій війні у поєднанні з видовищним авіашоу створили враження безпосередньої близькості до доленосних звершень нашої історії. Як тоді, так і тепер, рушійною силою перемоги були і залишаються люди, подвиг яких починається з небайдужості, насамперед до долі майбутніх поколінь.

– Коли люди дивляться чи читають новини щодо обстрілу, про те, як порушено 12 разів режим тиші, то для них це тільки цифри. Вони не усвідомлюють усю серйозність цієї інформації, – зауважив організатор фестивалю і ветеран російсько-української війни Віктор Боняк. – Сьогодні присутні на власні очі побачили, як стріляє танк, відчули вібрацію пострілу, атмосферу навкруги. Завдяки цьому приходить розуміння, з чим стикаються наші захисники.

Фестиваль, зокрема, покликаний поліпшити взаєморозуміння та соціальну комунікацію поміж військовими й мирним населенням, адже багато цивільних забувають, що війна у рідній країні стосується усіх рівною мірою.

– Захід має велике значення, адже він об’єднує всіх, хто захищає Україну, хто підтримує захисників, справжніх патріотів, гуртує в неподільне ціле, – наголосив радник голови Дніпровської облради Євген Марченко.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ