На Дніпропетровщині вшанували пам’ять кошового отамана Івана Сірка

За матеріалами інтернет-видань 03.08.2021 100

1 серпня у селі Капулівка на Дніпропетровщині вшанували пам’ять кошового отамана української державності Івана Сірка повідомляє сайт ПЕРШИЙ МІСЬКИЙ. Традиційний захід відвідали сотні українців, цього разу з Києва, Харкова, Чугуєва, Запоріжжя, Павлограду, Миколаєва, Дніпра, Нікополя та Кривого Рогу. Цього дня традиційно провели молебень, вшанували пам’ять загиблих воїнів на сході України.

На Дніпропетровщині вшанували пам’ять кошового отамана Івана Сірка

До вшанування пам’яті долучилися також двоє військовослужбовців 92 окремої механізованої бригади, яка носить ім’я кошового отамана Івана Сірка. Чоловіки склали присягу та вступили до лав українського козацтва. Приєднались до святкування також представники Інгульської паланки, що базується на Криворіжжі.

Поблизу кургану учасники продемонстрували показові битві козаків, також організували патріотичні танці, співи та проїхалися верхи на конях. У дійстві взяли участь і маленькі козачата. Надвечір на учасників чекали традиційні купання у річці Чортомлик, смачний козацький куліш та приємні посиденьки біля багаття.

 

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ