На кадастрову карту додали інформацію про розпаювання земель

За матеріалами інтернет-видань 17.11.2021 212

На публічній кадастровій карті map.land.gov.ua з’явився новий інформаційний шар “Інформація щодо розпаювання земель”, що містить дані про окремі колективні сільськогосподарські підприємства та посилання на завантаження на порталі метаданих проектів землеустрою, на основі яких були виділені земельні паї працівникам колишніх колективних господарств. Повідомляє Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, повідомляє Урядовий портал. Створення інформаційного шару “Інформація щодо розпаювання земель” на публічній кадастровій карті здійснювалося за технічної допомоги та фінансової підтримки у рамках програми “Підтримка управління земельними ресурсами в Україні”, яка фінансується ЄС та Світовим банком.

На сьогодні портал метаданих містить 43 225 прив’язаних до місцевості та відповідно трансформованих цифрових растрових зображень планів приватизації щодо 6 499 колективних сільськогосподарських підприємств.

Доступ до такої інформації є важливим для органів місцевого самоврядування, які нещодавно отримали право розпоряджатися землями за межами населених пунктів. Вони використовуватимуть таку інформацію для проведення інвентаризації та аудиту своїх земельних ресурсів, виявлення вільних або зайнятих земель під час ухвалення рішень щодо надання дозволу на безоплатну приватизацію, а також це дозволить уникнути накладання меж одних ділянок на інші під час формування нових земельних ділянок.

Ці дані також будуть корисними під час розробки комплексних планів просторового розвитку територій громад, зважаючи на те, що, відповідно до законодавства, усі паї, які залишатимуться не витребуваними до 2025 року, мають бути передані у комунальну власність.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ