На Одещині відбувся напад на фермера: громада вимагає розслідування

За матеріалами інтернет-видань 18.08.2021 137

Друзі та близькі старости села Трудове Кілійської громади на Одещині Олександра Лупаноса закликають розслідувати напад на нього. Злочин стався вночі 12 серпня. Про це повідомляє пресслужба Всеукраїнського Конгресу Фермерів.

До оселі старости вдерлися троє невідомих у масках – вибили вхідні двері в будинок, почали ломитись у спальню господарів. В будинку в той час, крім Олександра і його дружини, був ще їх 7-ми річний онук.Лупонос став чинити опір бандитам, мав вдома зареєстровану рушницю. Спершу вистрелив у повітря, але це не допомогло, тому довелось стріляти в нападників. Одного староста поранив. Зараз нападник у лікарні в м. Болград Одеської області.

Зловмисники втекли разом з пораненим на автівці. Вже згодом батько нападника доправив того до медзакладу. До речі, поранений раніше судимий за розбій і учасник організованого злочинного угруповання. До лікарні потрапив ще й онук Лупаноса – в дитини шоковий стан. Ані сам староста, ані його дружина не постраждали.

Друзі Олександра розповідають, що поліція Кілійського району на виклик приїхала швидко. Але непокояться, що без суспільного резонансу слідство йтиме не так активно. До слова, лише після розголосу про напад до палати нападника приставили охорону. Той, до речі, вже отямився. Олександр Лупанос займався фермерством, був учасником Всеукраїнського Конгресу Фермерів і має активну громадську позицію. Саме за ці якості його обрали старостою села Трудове. Очевидно, що мотивом нападу було пограбування, кажуть друзі.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ