«На півдні України знищені 67 рашистів та командний пункт» - ОК «Південь»

За матеріалами інтернет-видань 30.05.2022 862
На зображенні може бути: текст
Ситуація на південних напрямках війни з російським агресором динамічна та напружена. Про неї  за підсумками
минулої доби на своїй сторінці ф ФБповідомило  Оперативне командування "Південь" ЗСУ:
- Ворог продовжує підтягування резерви та облаштовувати оборонні рубежі на Херсонщині.
Неподалік від Херсону триває вивантаження техніки: близько 120 одиниць Т-62 та БМП-2 протягом кількох днів накопичено для посилення ворожих позицій. В районі Нової Каховки та Степанівки облаштовуються танкові позиції.
Водночас наші підрозділи продовжують наступальні дії та заходи сковування й недопущення переміщення резервів.
Повітряна розвідка ворога за допомогою БПЛА "Орлан-10" обернулася його втратою. Тоді було застосовано гелікоптери Мі-8, за допомогою яких противник розвідував наші позиції та намагався їх атакувати.
Протягом доби ворог підступно вкривав артилерійським вогнем Миколаїв, вражаючи промислову інфраструктуру, дитячий спортивний комплекс, житлові квартали та торгові точки. Одна людина загинула, також серед цивільного населення є поранені.
В ході вогневої підтримки наступу та ведення сковуючих дій ракетно-артилерійськими підрозділами у взаємодії з авіацією забезпечено втрати ворога у кількості 67 рашистів, 6 танків Т-62, 2 реактивні системи залпового вогню «Град», 3 самохідних гаубиці «Мста-С», 3 одиниці броньованої та 13 – автомобільної техніки. Також знищено пункт управління безпілотними розвідниками та командний пункт одного з ворожих підрозділів.
В Чорному морі корабельне угруповання ворожих сил продовжує тримати під прицілом ракетного удару територію України. Незважаючи на заявлені ініціативи щодо організації гуманітарних коридорів для поновлення судноплавства, заходів по розмінуванню моря рашисти не вживають, що зайвий раз підкреслює фальшивість проголошених ними намірів.
Не нехтуйте попередженнями про небезпеку як у повітрі, так і вздовж узбережжя. Пам’ятайте, що сили оборони вжили заходів із недопущення висадки десанту, а ворог замінував море. Після шторму імовірні випадки відриву якірних мін і викиду їх на узбережжя. У зв’язку із цим – пляжний відпочинок – не тільки небезпечний, а ще й дратівливий момент для ворога, який не зважаючи на закони і правила війни, не гребує атаками на скупчення мирних громадян. Будьте пильними і уважними як до навколишнього середовища так і до інформаційного поля. Не дозволяйте дезорієнтувати себе недостовірними даними.
В єдності наша сила! І разом – до Перемоги!

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ