На Житомирщині знешкоджено коригувальника вогню, а у Маріуполі затримано двох зрадників

За матеріалами інтернет-видань 01.03.2022 769

За інформацією Служби безпеки України, СБУ 24/7 виявляє та знешкоджує агентів, диверсантів і спільників російських загарбників. Зачистка ведеться по всій території України.
Ось коротка підбірка з регіонів за останню добу:

  • На Рівненщині:

контррозвідники СБУ затримали агента російських спецслужб.
Він фотографував і знімав на відео стратегічні й військові об’єкти на території області. Ця інформація була необхідна загарбникам для підготовки диверсій.
Крім того, зрадник організовував підривну діяльність у соцмережах. Він намагався знайти спільників, які б за гроші поширювали ворожий контент.

  • На Житомирщині:

спецпризначенці СБУ знешкодили коригувальника вогню. Його затримали безпосередньо в момент, коли він ставив радіомітку на мосту при виїзді з Житомира.
Під час перевірки документів він почав відстрілюватися, проте силовики одразу його ліквідували.
Крім того, впродовж доби затримано 8 осіб, які за грошову винагороду від ворога наносили мітки для коригування вогню та вчинення диверсій.

  • У Маріуполі:

співробітники СБУ затримали двох зрадників. Вони передавали ворогу інформацію про розташування блокпостів, дислокацію та переміщення української військової техніки. У соцмережах ворожі агенти намагалися посіяти паніку та агітували мешканців здати Маріуполь російським загарбникам.

  • На Дніпропетровщині:

СБУ повідомила про підозру пособнику російських окупантів. Місцевий мешканець знімав на телефон пересування української військової техніки. Потім – передавав ці дані абоненту з території РФ.

  • У Запоріжжі:

оперативники СБУ затримали ворожого агента, який виявився бойовиком так званої «ДНР», ватажком батальйону «Восток».
Бойовик маскувався під місцевого мешканця, і з першого для війни перебував поряд з військовими об’єктами та фотографував їх.
Робота триває!
Захистимо Україну разом!


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ