Незабаром водопостачання відновиться у Кам'янському, Верхньодніпровську, Криничках, - Микола Лукашук
Як зазначив Микола Лукашук, голова Дніпропетровської облради, масований ворожий удар вранці 22 березня позбавив ряд населених пунктів області водопостачання. Наразі обласний водоканал провів роботи з відновлення електропостачання для внутрішніх потреб. Здійснено запуск насосних станцій.
"Тож зовсім скоро, орієнтовно за 2 години, мешканці Кам'янського, Верхньодніпровська та Криничок будуть із водопостачанням, і години за 3 вода дійде і до мешканців правого берега Дніпра.
Комунальники працюють в оперативному режимі, аби всі наші громади та їх мешканці були з водою", - прокоментував ситуацію Микола Лукашук.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я