ОК «Південь»: знищені 3 склади з боєприпасами ворога

За матеріалами інтернет-видань 05.08.2022 143

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

↔️ Обстановка в зоні нашої відповідальності лишається напруженою, але сили оборони контролюють її розвиток.
⏸️ Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони. Не має змін ані у складі, ані у положенні. В напрямку Сухий Ставок - Лозове відбулась спроба ведення штурмових дій силами спецвзводу за підтримки БТР-82А та танкового взводу. Успіху не мав. З втратами відійшов.
#️⃣ Скований нашими діями, без можливості просування суходолом, ворог активізував артилерійські та авіаційні атаки.
1️⃣6️⃣ авіаударів нанесено ворожою штурмовою авіацією вздовж лінії зіткнення по наших позиціях та нещодавно звільнених населених пунктах. Без втрат.
Тоді ворог важкою ствольною артилерією 152-го калібру обстріляв Іванівку. Загинула одна людина, масштаби руйнувань уточнюються.
✈️ Нашими штурмовиками атаковано 2️⃣ осередки ворожого озброєння та техніки в Херсонському і Каховському районах. Гелікоптерною парою розбито ворожий опорний пункт на окупованій Миколаївщині.
💥 Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами під час виконання вогневих завдань щільно атаковано ворожу систему протиповітряної оборони та логістичні пункти, в тому числі й з боєприпасами в Херсонському районі.
✅ Достеменно встановлено, що з ворожих лав викреслено 3️⃣9️⃣ рашистів, 4️⃣ зенітно-ракетні системи С-300, радіолокаційну станцію “Імбир”, автоматичний міномет 82-го калібру «Волошка», 9️⃣ одиниць броньованої та автомобільної техніки.
❌ Знищені 3️⃣ склади з боєприпасами в Придніпровському, Херсоні та Токарівці.
Остаточні втрати ворога - дорозвідуються.
‼️ Ворог намагається знайти наші слабкі сторони, вирахувати вразливі місця, а ми стаємо тільки міцнішими і згуртованішими. Не нехтуйте сигналами тривоги і проголошеними обмеженнями правового режиму воєнного часу. Живемо й працюємо на благо перемоги, аби силам оборони було спокійно і впевнено за надійний тил.
🇺🇦 Все буде Україна! Тримаймо стрій!

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ