Ольга Харлан з фехтувальницями завоювали перше олімпійське «золото»

За матеріалами інтернет-видань 04.08.2024 103
Це друга нагорода у фехуванні на Іграх-2024

Це друга нагорода у фехтуванні на Іграх-2024.

Збірна України виграла золоту нагороду в жіночих командних змаганнях із фехтування на шаблі. У фіналі Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Юлії Бакастова були сильнішими за збірну Республіки Корея. Зустріч завершилася із рахунком 45:42.

Джерело: "Радіо Свобода".

На шляху до нагороди українки перемогли Італію (45:39)та Японію (45:32).

Це третя нагорода України на Іграх-2024. Раніше срібну медаль виборов Сергій Куліш у стрільбі та бронзовою призеркою стала Ольга Харлан.

Для Харлан це шоста олімпійська медаль у кар'єрі – рекорд серед українських спортсменів.

На Іграх в Парижі виступає найменша кількість українських атлетів за всі Олімпіади – усього 140 спортсменів.

На літній Олімпіаді-2020 у Токіо «синьо-жовті» здобули 19 нагород: одну золоту, шість срібних та 12 бронзових. На Іграх в Парижі, за оцінками компанії Nielsen’s Gracenote, українці виборють 13 медалей: 2 золоті, 4 срібні та 7 бронзових.