Ольга Харлан завоювала на Олімпіаді першу медаль для України!

За матеріалами інтернет-видань 30.07.2024 101

Олимпиада-2024: Харлан добыла Украине первую медаль

Українська фетхувальниця Ольга Харлан здобула бронзову медаль на Олімпіаді-2024 у Парижі. Спортсменка  здолала представницю Південної Кореї Чої Сібін — 15:14.

Це перша медаль для України на Олімпійських іграх-2024.

Джерело: "РІА Південь".

Харлан за місце у фіналі змагалася з француженкою Сарою Бальцер - другою у світовому рейтингу. Українка зазнала поразки – 7:15 на користь чинної віце-чемпіонки в команді.

За Україну на Олімпіаді в Парижі також виступали фехтувальниці Аліна Комащук та Олена Кравацька. Вони вибули в першому раунді основної сітки.

Здобута в Парижі медаль стала для фехтувальниці уже пʼятою в олімпійській карʼєрі. За числом винагород Ольга Харлан повторила олімпійський рекорд України, який раніше належав плавчині Яні Клочковій.

Крім того, Харлан вписала своє імʼя в історію, ставши першою українською спортсменкою, яка вигравала медалі на чотирьох різних Олімпіадах у кар'єрі.

До 11 серпня у Парижі буде розіграно 329 комплектів нагород у 32 видах спорту.