Оперативна інформація Генштабу ЗСУ на 6 ранку 2 травня

За матеріалами інтернет-видань 02.05.2022 709

Переглянути оригінальне зображення

Доброго ранку, Україно!

Розпочалася 68-ма доба героїчного протистояння Українського народу російському військовому вторгненню.

На Волинському та Поліському напрямках підрозділи ЗС білорусі проводять завдання щодо прикриття українсько-білоруського кордону. Як і раніше, є загроза завдання ракетних ударів з території республіки білорусь.

На Сіверському напрямку ворог із мінометів обстрілював позиції наших військ у районі Сеньківки Чернігівської області.

У прикордонних з Україною районах Брянської області встановлено посилені адміністративно-поліцейські та контррозвідувальні режими. На основних дорогах та біля населених пунктів розташовані контрольно-пропускні пости.

На Слобожанському напрямку угруповання противника продовжує обстріл Харкова та населених пунктів Уди та Прудянки.

На Ізюмському напрямі продовжуються наступальні дії ворога у напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов'янськ.

На Донецькому напрямку угруповання окупаційних військ веде наступальні дії практично вздовж усієї лінії зіткнення.

На Лиманському напрямі противник здійснював вогневий вплив на підрозділи ЗСУ на рубежі Лиман – Сіверськ з метою витіснення їх з позицій і створення умов наступу на Слов'янськ.

На Сєвєродонецькому напрямку основні зусилля ворог зосередився на взятті під повний контроль Рубіжного та підготовці до наступу на Сєвєродонецьк.

На Попаснянському напрямку противник намагався покращити тактичне становище у районі Попасної. Підсилив війська за рахунок переміщення з Маріупольського спрямування однієї батальйонної тактичної групи.

На тимчасово зайнятих та тимчасово окупованих територіях Луганської та Запорізької областей російські війська розгорнули додаткові зенітно-ракетні комплекси.

На Таврійському напрямку продовжуються заходи щодо перегрупування ворожих підрозділів, нарощування складових системи вогневої ураження, інженерного обладнання позицій поповнення запасів боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів.

На Південнобузькому напрямку окупанти намагаються вийти на адміністративний кордон Херсонської області, шукають слабкі місця у нашій обороні.

Минулої доби підрозділи протиповітряної оборони вразили десять БПЛА «Орлан-10».

На території Донецької та Луганської областей минулої доби українські військові відбили 10 атак російських окупантів, знищили два танки, 17 артилерійських систем, 38 одиниць бойової броньованої техніки та 10 одиниць автомобільної техніки супротивника.

Вірте в наших воїнів. Слава Україні і її Збройним Силам! Разом переможемо!


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ