П’ять днів без газу - у Межиріцькій громаді Дніпропетровщини припинять постачання блакитного палива
Дніпропетровська філія «Газмережі» повідомляє про припинення газопостачання на території Межиріцької територіальної громади області. Це пов'язано із проведенням термінових ремонтних робіт в одному з тамтешніх населених пунктів. Постачання блакитного палива тимчасово припинять для 1239 приватних будинків в період з 15 до 19 червня поточного року.
В компанії закликають споживачів на час виконання газонебезпечних ремонтних робіт дотримуватися правил безпеки, зокрема:
- обов’язково перекрити запірні крани перед газовими приладами та побутовими лічильниками у своїх домівках;
- забезпечити працівникам «Газмереж» вільний доступ до газового обладнання для перевірки системи.
Газівники обіцяють відновити газопостачання на території громади одразу після завершення робіт. Споживачів просять із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
