Підсумки дня і тижня Січеславщини від Миколи Лукашука
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук в соцмережах підвів підсумки сьогоднішнього дня, що не минув без обстрілів фашистських військ рф. Він також коротко озвучив стан справ у наближених до зони бойових дій громадах. Найбільш загроженою з них із Запорізької області стала Нікопольська.
"Ми неподалік Нікополя, "гупає" постійно, - розповів фермер Сергій Хнюкало. - І з того, і з сього боку те саме. Чимало людей виїхали. Але збирати урожай треба, є питання - куди його діти? Дуже все непросто".
А Микола Лукашук у дописі згадав і жахливий злочин рашистів у Оленівці:
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![👇🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8a/1/16/1f447_1f3fb.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![👉🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я