Пілотний проект зі зрошення земель

За матеріалами інтернет-видань 20.05.2021 95

За підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Міністерство аграрної політики України запускає пілотний проект зі зрошення сільськогосподарських земель на півдні країни. Про це повідомила прес-служба міністерства.

За словами міністра агрополітики Романа Лещенка на зустрічі з директором ЄБРР по Східній Європі та Кавказу Маттео Патроне, в Україні налічується 5,48 млн га меліоративних земель, з яких у 2019 році фактично поливалися близько 550 тис. га.

“Українські системи зрошення застарілі та зношені, і вимагають відновлення – одними державними дотаціями проблему не подолати… Зараз фіналізуємо технічну документацію пілотного проекту з ЄБРР в Одеській області. Спочатку реалізуємо національний проект зрошення на півдні, а далі – масштабуємо на всю країну”, – сказав Лещенко.

Посадовець повідомив, що Мінагрополітики готується до створення Державного агентства меліорації, яке розвиватиме цей напрямок.

Представник ЄБРР зі свого боку зазначив, що бачення стратегії українського уряду щодо зрошення земель на півдні України повністю збігається з позицією міжнародних партнерів.

У прес-службі повідомили, що проекти з меліорації фінансуватимуться коштом резервних фондів держави, а також шляхом залучення міжнародних фінансових інститутів, таких як ЄБРР, Світовий банк, IFC.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ