Полеглі Герої Миколаївської ТГ Дніпропетровщини увіковічнені на Алеї Пам'яті
2 жовтня 2023 року у Миколаївській територіальній громаді Дніпропетровської області відкрили Алею Пам'яті Захисникам України. Всі, хто жив і працював в громаді, і захищаючи Україну, загинув - тут, у цьому святому місці, тут залишилися їхні посмішки, обличчя, подвиг...
Мешканці громади за будь - якої погоди зможуть прийти і віддати данину шани і пам'яті полеглим Героям. Вони розмірено писали свою книгу життя, доки російські окупанти не напали на нашу землю. Тепер їх героїчний шлях у великій Книзі Подвигу українського народу. І головне, щоб кожного дня сюди приносили свіжі квіти, і хтось із відвідувачів говорив: "Добрий день". Бо у нас він добрий завдяки їм...
Вічна Слава Героям України!
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я