Регіональний діалог з питань розвитку аквакультури Дніпропетровщини

За матеріалами інтернет-видань 22.01.2022 461

"Регіональний діалог з питань розвитку аквакультури" відбудеться 25 січня, за участю представників малого й середнього бізнесу і територіальних громад Дніпропетровщини. Мета: висвітлити кращі практики взаємодії між основними стейкхолдерами - виробниками, переробниками, науковою та експертною спільнотою при веденні аквакультури у відкритих та  закритих умовах.

Цей захід організований Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством в партнерстві з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку. Під час регіонального діалогу буде розглянута ефективна та раціональна модель ведення аквакультури, що заснована на дружніх до природного середовища практиках та особливості її впровадження у територіальних громадах Дніпропетровської області.


Участь у заході дозволить поєднати інтереси бізнесу й місцевої громади, та надати поштовх для розвитку малого бізнесу і підвищення ефективності виробників.

Організатори: Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство у партнерстві з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку.
Дата: 25 січня 2022 року, початок о 10:00

Формат - онлайн в ZOOM
Для реєстрації потрібно заповнити форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZEq7B7e1kV7JteWLdsOR0CWD04R3r9DoeuYDQkxzXLWzPDg/viewform


 

 
Теги: ОТГ

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ