«Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» готуватиме трактористів
На Полтавщині у ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» відбулося відкриття Навчально-практичного центру «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1, А2, В1).
Про це повідомляє пресслужба навчального закладу.
Зазначається, що у межах реалізації проєкту:
- сформовано лабораторію інтелектуальних агросистем;
- оновлено слюсарну майстерню;
- створено пункт технічного обслуговування та шиномонтаж;
- придбано сучасні тренажери, техніку, виробниче обладнання.
Зауважується, що центр працюватиме на підготовку нової генерації висококваліфікованих фахівців, готових працювати на новітній техніці, застосовувати цифрові рішення та впевнено входити в аграрний ринок праці після завершення навчання.
«Ми відкриваємо не просто навчальний простір, а сучасний центр професійного становлення молоді. Наші здобувачі освіти працюватимуть на обладнанні, яке використовують провідні аграрні компанії країни. Це означає, що вони отримають не лише знання, а й реальну професійну готовність та конкурентну перевагу. Наш центр — це інвестиція в кадровий потенціал, економічну стійкість і нову генерацію фахівців, які творитимуть сильну Україну».
Ніла Спільна - директор «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського»
Спільна підкреслила, що центр створено завдяки партнерству міжнародних програм, МОН України, Полтавської ОВА, Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА, НМЦ ПТО у Полтавській області, органам місцевого самоврядування, бізнесу та роботодавцям, які продемонстрували єдиний вектор — інвестувати у молодь та майбутнє України.

















>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
