Рідні та друзі захисників Маріуполя просять світ про евакуацію заблокованих в «Азовсталі»

За матеріалами інтернет-видань 04.05.2022 729
 
скріншот відео

Національний корпус, а також рідні та друзі захисників Маріуполя закликають світ до екстреної евакуації всіх людей з "Азовсталі". Про це повідомила пресслужба Нацкорпусу:

- Після евакуації близько сотні цивільних з "Азовсталі", яких з-під завалів дістали бійці полку "Азов", російські окупаційні війська штурмують завод, який доти безперервно бомбардували й обстрілювали.

Наразі на "Азовсталі" йдуть важкі бої, де все ще знаходяться сотні цивільних і сотні поранених захисників, жодного з яких досі не евакуювали, що суперечить міжнародному гуманітарному праву. Необхідні екстрені дії щодо їхнього порятунку!

У пресслужбі повідомили, що рідні та друзі захисників Маріуполя зібралися в центрі Києва та закликали весь світ брати участь у маніфестаціях біля стін основних представництв ООН, Червоного Хреста, посольств Туреччини та інших країн, які можуть виступити третьою стороною-гарантом, з вимогою негайно евакуювати цивільних, поранених і військовий гарнізон із "Азовсталі" в заблокованому Маріуполі.

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ