Саудівська Аравія придбала партію українських автомобілів

За матеріалами інтернет-видань 16.08.2021 39

До Королівства Саудівська Аравія надійшла партія бронеавтомобілів “Козак-5” що розроблені та виготовлені приватною компанією НВО “Практика”.

Як повідомляє «Нова» з посиланням на Defense Express, про це під час свого виступу розповів голова ради директорів НВО “Практика”, голова правління ГС “Ліга оборонних підприємств України” Олег Висоцький. За його словами, в цьому році було реалізовано вже два експортних контракти, у тому числі із Саудівською Аравією.

НВО «Практика» у 2021 році успішно виконала замовлення з постачання великої партії адаптованих для місцевого клімату бронемашин «Козак-5» в одну з країн Аравійського півострова.

Усього в близькосхідну країну прибуло 60 зразків “Козак-5”. Усі машини обладнані спеціальним обладнання для роботи в умовах жорсткого клімату.

ББМ “Козак 5” – універсальний броньований автомобіль розроблений НВО “Практика” для потреб поліції та підрозділів спеціальних операцій типу КОРД. Може виконувати завдання перевезення особового складу, “прикриття бронею” під час перестрілок, штурму будинків (для цього обладнується драбиною) тощо.

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ