Сполучені Штати попередили європейських союзників про ризик ескалації на Сході України

За матеріалами інтернет-видань 07.11.2021 172

США попередили європейських союзників про ризик ескалації на сході України - ЗМІ

 
Останніми днями США попереджали Німеччину та інших союзників дипломатичними каналами про ризик ескалації конфлікту між Росією та Україною та закликали використати питання газопроводу «Північний потік-2» як важіль впливу на Кремль.

Про це повідомляє німецька Süddeutsche Zeitung, передає Укрінформ.

Наприкінці тижня США звернулися до Європейської зовнішньополітичної служби, а також до міністерств закордонних справ у Берліні, Парижі та Лондоні, йдеться у матеріалі.

У Берліні під тиском перебуває як федеральний уряд канцлера Ангели Меркель (який допрацьовує останні тижні - ред), так і можлива коаліція «Світлофор» під керівництвом соціал-демократа Олафа Шольца.

Читайте також: ОБСЄ фіксує нарощування важкої техніки у зоні відведення

Сполучені Штати, йдеться у статті, закликають Німеччину використати газопровід «Північний потік-2», який ще потребує ліцензії на експлуатацію, як важіль тиску на Кремль. США, очевидно, очікують, що Берлін припинить або принаймні перегляне поточний процес сертифікації газопроводу у Федеральному мережевому агентстві, пише ЗМІ.

Нагадаємо, що проєкт викликає суперечки між можливими партнерами у майбутній коаліції: «Зелені» - проти газогону, ліберали висловлювалися за введення мораторію на його запуск, соціал-демократи в цілому підтримують проєкт.

Федеральне мережеве агентство має винести рішення щодо надання сертифікату до початку січня.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ