Газета Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області
Фермер Придніпров'я

США вдалося натиснути на болюче місце Китаю

За матеріалами інтернет-видань 27.04.2024 40590
США вдалося натиснути на болюче місце Китаю

   Якщо Китай не почне вживати заходів, щоб припинити підтримувати росію, то це питання вирішить Вашингтон

Ігаль Левін
Ігаль Левін
військовий аналітик, офіцер Армії оборони Ізраїлю
  Джерело: "Ліга.нет".

   Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен після переговорів із лідером Китаю Сі Цзіньпіном.

   За його словами, Китаю не вдасться налагоджувати відносини з Європою, якщо він продовжуватиме підтримувати агресивну росію. Блінкен наголосив, що забезпечення трансатлантичної безпеки є одним із найголовніших інтересів США.

   Дуже хороша промова, де розкриваються усі карти. США не просто так робить це публічно, нагадуючи, хто apex predator на нашій планеті. Китаю начхати на Україну (втім, як і на росію, хіба що тільки не на її ресурси) і США для них геополітичний суперник, але Європа – це центральний ринок збуту.

   Китай уже 2020 року вийшов на перше місце у списку найважливіших торгових партнерів Європейського Союзу з обсягом річного зовнішньоторговельного товарообігу 586 млрд євро. І саме тому Блінкен вказує, що Росія є загрозою європейській безпеці, а не лише Україні, тим самим нівелюючи кремлівський наратив про те, що це "внутрішній" російський конфлікт виключно в зоні її інтересів.

    Американцям загалом до дуже багатьох світових процесів байдуже, їм не байдуже тільки одне: щоб світовий порядок продовжував функціонувати не за правом беззаконня бездарних, вторинних держав, які нічого не дають світу: ні технологій, ні знань, ні унікальних відкриттів тощо.

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ
Фермер придніпров'я

Новини Дніпропетровської області , надзвичайні події районів і громад ОТГ Дніпропетровщини сьогодні, головна інформація про ринок землі в Україні, сільські новини та інформація про коронавірус, останні аграрні і кримінальні повідомлення - щодня читайте на сайті обласної газети "Фермер Придніпров'я".

Сайт вітає передрук, як повний, так і частковий, за умови зазначення відкритого гіперпосилання на не нижче другого абзацу тексту з передруком або частковим передруком публікації.
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови активного гіперпосилання на газету "Фермер Придніпров'я"