ТОП кращих комбайнів для українського аграрія

За матеріалами інтернет-видань 22.02.2022 513

 Як повідомляє «Інститут аграрної економіки», минулого року в Україну загалом імпортовано 3029 одиниць комбайнів із 17 країн світу та Європейського Союзу.

Зокрема, попит українського аграрія очолюють німецькі виробники  світових брендів John Deere та Claas. У них  українські аграрії минулоріч закупили 1030 одиниць комбайнів митною вартістю 150,5 млн. дол.

Друге місце за вартістю закуплених комбайнів посідає Бельгія. Тут налагоджене виробництво потужних дорогих роторних комбайнів New Holland серії CR. Торік було імпортовано 206 таких комбайнів митною вартістю 45,8 млн. дол.

На третьому місці – і за кількістю (433 комбайни), і за митною вартістю (41,2 млн. дол. США) – Сполучені Штати Америки, де виробляються потужні роторні комбайни Case IH, John Deere та інших брендів.

Комбайни польського виробництва New Holland серій ТС, CX та CH посідають четверте місце за вартістю: 17,6 млн. дол. США за 120 імпортованих комбайнів.

За даними фахівця «Інституту аграрної економіки» Ярослава Навроцького,  значне місце в імпорті комбайнів посідає невідома країна. У 2021 році таких комбайнів ввезено 1024, і це на кілька одиниць менше за кількість машин з Німеччини. З огляду на їх  митну вартість (11,5 млн. дол.) можна зробити висновок, що переважна більшість цієї техніки нижчої якості або вже була в експлуатації.

 

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ