В очікуванні нового врожаю українські фермери активізували пропозицію пшениці на внутрішньому ринку, намагаючись максимально розвантажити склади від залишків минулого року навіть попри низхідну цінову корекцію. Про це йдеться у матеріалі AgroNews за даними AgroMarket UUB від Української універсальної біржі.
Ціни на внутрішньому ринку (EXW) скоригувалися: пшениця 2 класу — 10 008,64 грн/т (-0,37%), пшениця 3 класу — 10 007,73 грн/т (-0,40%), пшениця 4 класу — 9 572,63 грн/т (-0,46%). В одеських портах на базисі DAP-Одеса ціна зупинилася на позначці 218,7 $/т. Попит переробників залишається стабільно високим, проте платити максимальні рівні готові лише одиниці.
На світових майданчиках премія за погодні ризики почала танути через дощі в ключових регіонах виробництва. Вересневі ф’ючерси знизилися до 218,7 $/т у Чикаго, а на Euronext вересневий контракт зафіксовано на рівні 233,6 $/т. Перехід ринку в режим міжсезоння та очікування перших обсягів нового врожаю продовжать тиснути на котирування пшениці найближчими тижнями.
Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

