У Болтишці група бандитів катувала і задушила фермера

Григорій Давиденко 30.07.2021 485

У ніч на 26 липня у Болтишці Криничанського району сталося жахливе вбивство. Близько третьої ночі п’ятеро невідомих у балаклавах через відчинене вікно залізли до оселі фермера Володимира Євгеновича Ражди, 1954 р. н., зв’язали і почали душити удавкою, лицем у подушку, викрикуючи «де гроші?». Двоє кинулися до дружини фермера, інваліда праці після інсульту, і також накинули удавку. Катування фермера-ветерана і пограбування будинку тривали біля години, був відкритий сейф. Оселю бандити покинули миттєво, як і з’явилися.

Після цього дружина змогла повідомити про трагедію родину сина Олександра Володимировича, що живе неподалік, викликала «швидку допомогу» та поліцію. На жаль, медикам не вдалося врятувати Володимира Євгеновича — він помер до їхнього приїзду, причина «асфікція внаслідок задушення».

Родина, односельці і вся фермерська спільнота Придніпров’я глибоко сумують з приводу вбивства члена Ради Асоціації фермерів Криничанського району, депутата місцевої ради Володимира Ражди. Він був добрим чоловіком і батьком двох дітей, сумлінно трудився головним інженером колгоспу, в експертно-технічному відділі «Південмашу», у фермерському господарстві. Земляки шанували Володимира Євгеновича за людяність, готовність прийти на допомогу, піклування про спортивний розвиток молоді.

Правоохоронці розслідують розбійний напад та вбивство фермера-ветерана, інформації про підозрюваних у скоєному поки що немає.

На фото: Володимир Ражда.

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ