У Червоногригорівській громаді від ударів фашистів постраждали двоє людей, 14 дронів орди знищені

Григорій Давиденко 23.05.2026 27
У Червоногригорівській громаді від ударів фашистів постраждали двоє людей, 14 дронів орди знищені

    За океаном ніяк не приведуть до тями діючу верховну владу. Американські сенатори з обидвох партій — Республіканської та Демократичної — надіслали листа міністру оборони Піту Гегсету з вимогою розблокувати, нарешті, 600 мільйонів доларів допомоги Україні та союзникам у Східній Європі. З них 400 мільйонів доларів призначені для України, а ще 200 мільйонів — для оборонних програм Естонії, Латвії та Литви. Том Тілліс у соцмережах прямо звинуватив радників Дональда Трампа в тому, що вони "не притягують путіна до відповідальності за систематичне викрадення, зґвалтування, катування і вбивство українських цивільних".

    Про це повідомлення агенції Associated Press інформує "Труй.иа". Вочевидь, за двічі дивної відстороненості США, як гаранта безпеки Українського народу за Будапештським меморандумом 1994-го, від допомоги Україні здобути перелом у війні із загарбниками буде важче, і довше.

   А нацисти використовують це заокеанське "вікно можливостей" на єдине, що можуть - масовий терор. Нові факти у Січеславщині наводить голова обласної ради Микола Лукашук:

   - Безпекова ситуація у Дніпропетровщині станом на 07:30.
▪️Синельниківський район.
У Шахтарському внаслідок атаки БпЛА горіла квартира. Надзвичайники врятували 25 людей, серед них - 5 дітей.
У Петропавлівській громаді через удар БпЛА пошкоджений приватний будинок.
У Васильківській громаді сталися пожежі. Пошкоджена господарська споруда й адміністративна будівля.
▪️Нікопольський район.
Окупанти били дронами по райцентру, Марганецькій та Покровській сільській громадах.
   За уточненою інформацією, через вчорашню атаку по Червоногригорівській громаді постраждали двоє людей.
❗️14 ворожих БпЛА збили доблесні воїни ЗСУ за ніч над Дніпропетровською областю.
Дякуємо оборонцям неба за захист.
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ