У чому сила?

За матеріалами інтернет-видань 02.02.2022 394

На Дніпропетровщині відбулася перша онлайн-зустріч голови нової політичної партії «Сила єдності» Анатолія Гайворонського з однодумцями. У ході зустрічі лідер партії розповів про необхідність створення нової політичної сили, пояснив відмінності нової партії від інших, поділився своїми думками про згуртованість українців  та окреслив плани на найближче майбутнє.

Як відомо, політична партія «Сила єдності» об’єднала фермерів і підприємців для реалізації принципу  «Менше говорити, більше діяти». Партія стартувала з презентацією своєї політичної програми 2 липня 2021 року.  І досі не проявляла активності в політичному просторі України.

«Тепер, коли у 19 регіонах України створено обласні осередки «Сили єдності», можна говорити про план дій і ставити конкретні завдання. Я впевнений, що  тільки єдністю ми можемо перемогти. І процитую Захара Беркута, який казав Франковими словами:

«Чим ми побідили? Чи нашим оружжям тілько? Ні. Чи нашою хитрістю тілько? Ні. Ми побідили нашим громадським ладом, нашою згодою і дружністю». Хто згоден зі мною, прошу до нашої команди», - наголосив  Анатолій Гайворонський.

 

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ