У Дніпрі діти створили найбільшу в світі розмальовку

За матеріалами інтернет-видань 29.08.2021 58
У Дніпрі створили найбільшу в Україні розмальовку

28 серпня у парку Зелений гай відбувся фестиваль «Фарби міста». Мета заходу – надати можливість проявити свій талант юним художникам та дітям, які навчаються у творчих школах міста. Останні взяли участь у створенні найбільшої розмальовки, встановивши рекорд України, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

«Ми надали можливість творчим молодим людям продемонструвати вміння. Вони намалювали ключові місця нашого міста, які тепер прикрашають алею парку. Окрім того, сьогодні у парку встановили рекорд України на найбільшу розмальовку. У ньому взяли участь 130 вихованців творчих шкіл міста. Сподіваюсь, що такі заходи стануть традиційними у нашому місті», – сказав директор КП «Міська інфраструктура» ДМР Олексій Тесля. 

Цільну картину розмальовки розрізали на 104 частини. Кожну з них розфарбовували діти. Після того, як частини було зібрано, загальна площа розмальовки склала майже 100 квадратних метрів. 

«Після вимірювання розмальовка становила 10 метрів 10 см заввишки та 9 метрів 90 см завширшки. Це унікальний рекорд України, адже такого ще не було», – сказала представниця Національного реєстру рекордів України Олена Булах. 

Дванадцятирічна Анастасія разом із подружками брала участь у встановленні рекорду. Дівчина каже, що отримала найяскравіші враження від процесу: «Розфарбувати картину було неважко та весело. Водночас було дуже хвилююче, адже ми все ж таки рекорд встановили, а значить в історію потрапили. Можемо тепер пишатися своїми досягненнями».

Автор: Іван МУРАХА


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ