У Дніпрі стартує чемпіонат України з веслування

За матеріалами інтернет-видань 26.05.2021 177

26 травня в Дніпрі стартує особистий чемпіонат України пам’яті Вячеслава Сорокіна, який є заключним відбором на Олімпійські ігри-2020. Федерація каное України спільно з компанією «proDUCK» організовує пряму трансляцію змагань. Чемпіонат України – це заключний відбір в олімпійську збірну України. Саме тут визначиться, хто представить збірну України в двох олімпійських видах, де Україна має ліцензії – каное-двійках (1000 м, чоловіки і 500 м, жінки).

Переможці в цих видах програми захищатимуть честь країни на Олімпійських іграх-2020. Нагадаємо, що склад олімпійської збірної України у жіночій байдарці і учасник змагань в "каное-одиночці, 1000 м" вже відомі (всього Україна має 10 квот спортсменів в Токіо-2020). Також чемпіонат України є відбором на чемпіонат Європи, який відбудеться вже наступного тижня в Познані, 3-6 червня. На Євро відправляться переможці чемпіонату. До вашої уваги трансляції 2-го дня змагань (27 травня), коли саме і відбудуться фінальні гонки в каное-двійках на олімпійських дистанціях. Всього в цей день – фінали в 6-ти видах олімпійської програми: крім каное, ще в чотирьох видах байдарки (К4-500, жінки і чоловіки; К2-500, жінки; К2-1000).

Відкриють програму дня три фінали на дистанції 1000 м, далі програма буде повністю присвячена дистанції 500 м) Всі заїзди 2-го дня ви зможете побачити на Інтернет-каналі ФКУ в YouTube. Також Кубок України транслюватиметься на національних телеканалах. Канал «Sport 1» покаже в прямому ефірі всю програму 2-го дня змагань, ТК «XSport» - покаже фінали на дистанції 1000 м (ранковий блок фіналів) і 500 м (денний блок фіналів). Також в повному обсязі ви зможете подивитися змагання на сайті xsport.uaі Інтернет-каналі XSPORT.ua

Детальний розклад змагань і трансляцій – найближчим часом на наших ресурсах.

Пресслужба ФКУ


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ