У Дніпрі з ємностей «Олейної» внаслідок удару шахеда витекло 300 тонн олії
За матеріалами інтернет-видань
05.01.2026
473
Як повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов, у результаті атаки дронів на дороги Дніпра вилилось 300 тонн олії.
За його словами, комунальники прибирають, кидають пісок та суміш, але проїзд Набережною буде неможливим десь 2-3 доби.
"Тому коли ви стоїте у корках на дорозі, то, будь-ласка, не матюкайтеся, а скажіть слова подяки тим, хто працює у цих умовах.
Слідкуйте за офіційними ресурсами міськради. Ми будемо інформувати про рух громадського транспорту, та перекриття доріг", - поінформував міський голова Дніпра.
Він додав, що росіяни розбомбили АМЕРИКАНСЬКУ власність, бо завод належить компанії «Бунге» з Сент- Луїс, Міссурі.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ
