В Agrotrade Group розпочалось збирання кукурудзи
За матеріалами інтернет-видань
08.10.2025
323
Жнива стартували на Чернігівщині та Сумщині, і станом на зараз обмолочено 5% площ.
Найкращу врожайність наразі показують поля Чернігівської області — 114% від запланованих показників.
«На цей момент гарна врожайність спостерігається завдяки правильно підібраним гібридам під умови року, своєчасному живленню та догляду за посівами. Велике значення мала також якісна робота сучасної техніки під час сівби. Для цього ми використовували наші нові сівалки Fendt Momentum із системою внесення рідких добрив», — зазначає головний агроном Групи АГРОТРЕЙД Геннадій Малий.
Наразі збирання проводять у періоди без опадів, адже кукурудза — культура пізнього збору, і погодні умови суттєво впливають на темпи жнив та підготовку ґрунту. Кампанію планують завершити до середини листопада.
Під кукурудзу цього року виділено більше 13 тисяч гектарів у Чернігівській та Сумській областях.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ
