У Кремлі злякалися? Росія просить США відмовитися від навчань з Україною

За матеріалами інтернет-видань 23.06.2021 56

Росія знову скаржиться на НАТО і закликала США відмовитися від участі в українсько-американських навчаннях Sea Breeze, мотивуючи це тим, що це створює військову напругу у регіоні.

Про це йдеться у повідомленні посольства РФ в США.

"Масштабність і явно агресивний характер навчань Sea Breeze ніяк не відповідають реальним завданням безпеки у Чорноморському регіоні. Підвищують ризики ненавмисних інцидентів. Заохочують мілітаристські настрої у Києві. Ми закликаємо США і їх союзників припинити військові дії у Чорному морі", – заявили в російському посольстві.

Читайте також:До порту Одеси увійшли військові кораблі НАТО (відео)

Дипломати РФ вважають, що для підтримки стабільності у регіоні досить і Blackseafor – це чорноморська військово-морська група, в яку входять Болгарія, Грузія, Росія, Румунія, Туреччина та Україна.

Відзначимо, що в навчаннях Sea Breeze-2021 візьме участь шостий флот американських ВМС, які США проведе спільно з Україною у Чорному морі. У маневрах планується задіяти близько 40 бойових кораблів українських, американських та інших країн-партнерів.

Як ми вже писали, сьогодні на спільній з президентом Грузії Саломе Зурабішвілі пресконференції Зеленський закликав НАТО посилити безпеку у Чорноморському регіоні.

world.segodnya.ua


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ