У КРИВОМУ РОЗІ ВШОСТЕ ВИЙШЛИ НА МИРНУ АКЦІЮ ЗА СТРОКИ СЛУЖБИ ВІЙСЬКОВИХ
28 січня 2024 Олена Смоліна
Сьогодні, 28 січня, мешканки та мешканці Кривого Рогу вийшли на всеукраїнський пікет в підтримку демобілізації.
Про це повідомляє журналіст “Першого Криворізького” телеканалу.
Рідні військовослужбовців зібрались на мирну акцію та пройшли ходою від Народної стели Героїв на 95 кварталі до флагштоку у парку Героїв.
“Ми збираємось, щоб вимагати законні підстави для демобілізації наших захисників. Щоб була реальна змога для відновлення”, — сказала учасниця акції Лілія.
Містяни принесли з собою плакати «На одних плечах війну не виграти», «Демобілізація після 18 місяців», «Військові теж втомлюються», «Настав час інших» і тому подібні..
“Я хочу, щоб установили терміни служби, бо хлопці дуже виснажені. Війна стосується кожного. І ті, що ухиляються від війни, так не треба робити, тому що в кожну родину може постукатись така біда, як війна”, — прокоментувала дружина пораненого під Бахмутом військовослужбовця Дарія.
Фото: Тадеуша Бабеуша
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я