У нас є своя Швейцарія - біля Бобринця, Кіровоградщина

За матеріалами інтернет-видань 05.07.2025 103
Возможно, это изображение водоем
   Кіровоградщина продовжує нас вражати. Бобринецька Швейцарія.
   КЕКЦ, офіційна сторінка ФБ.
   Днями експедиція Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ) побувала біля міста Бобринець Кіровоградської області. Тут непомітно протікає маленька річка Бобринка. Вона тече гранітним каньйоном, краса якого вражає. Величезні химерні скелі нагромаджуються в каньйоні з усіх боків, викликаючи захоплення мандрівника. Справжня дика природа!Дивлячись на ці химерні скелі та гроти, в голові народжуються найфантастичніші сюжети. На схилах каньйону, серед масивних валунів, безліч червонокнижних рослин - ковила Лесінга, сон чорніючий, гвоздика бузька.
Нет описания фото.
   І всі ці дива збереглися тут тому, що ще в 1994 р. небайдужі, добрі люди створили тут ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Шумок» площею 20 га. Честь їм і хвала.
   До речі, зовсім недалеко ми знайшли чудову і велику ділянку цілинного степу із рідкісними рослинами, про що ми розповімо в наступному нашому пості. Зберігаймо природу, наші нащадки будуть вдячні нам за це.
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ