У Нікополі від обстрілів орди постраждали троє людей, пошкоджені приватні будинки і госпспоруди

Григорій Давиденко 02.03.2025 149
Нет описания фото.
   На відомій зустрічі в Овальному кабінеті президент США Трамп дорікав президенту України Зеленському: "Ви зараз не в сильній позиції. У вас на руках немає пристойних карт".
    Шановні, так наші карти у ваших руках! Адже ми, за вашим наполяганням, добровільно позбулися винищувачів, стратегічних бомбардувальників, ракет і ядерної зброї, хочеться сказати нашим заокеанським партнерам. Саме ви гарантували нам безпеку, тож дійте, у відповідності до існуючих загроз.
   Хитромудра, терористична ерефія давно, вже 12-й рік (!), відчуває нерішучу позицію основного "гаранта" Будапештського меморандуму 1994 року і продовжує коїти зло на наших землях. Нові факти в Січеславщині наводить у вечірньому дописі голова облради Микола Лукашук:
   - Безпекова ситуація у Дніпропетровщині станом на 18:30.
❗️За день ворог атакував Нікопольщину близько двох десятків разів. Били артилерією та безпілотниками.
У Нікополі постраждали троє людей. Рятувальники дістали 84-річного чоловіка з-під завалів власного будинку. Його госпіталізували у важкому стані, але наразі його стан стабільний. Також поранені дві жінки, 44 та 82 років. Лікуватимуться вдома.
▪️Загалом окупанти цілили по райцентру та Марганецькій громаді. Пошкоджені 7 приватних будинків, 8 господарських споруд, садочок, підприємство, легкова автівка та вантажівка, зачепило інфраструктуру та лінію електропередачі.
▪️В інших громадах області день минув без обстрілів.
Тихої ночі.
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ