У Запорізькій області через удар окупантів повністю знеструмлено містечко Вільнянськ: 15 тисяч його мешканців залишилися без світла

За матеріалами інтернет-видань 18.01.2026 297
Іван Д'яконов — 18 січня 2026 року, 01:11

Внаслідок російського удару по Запорізькому району місто Вільнянськ залишилося без електропостачання, критичну інфраструктуру перевели на резервне живлення.

Джерело: голова Запорізької ОВА Іван Федоров

Пряма мова: "Понад 15 тисяч абонентів Вільнянської громади знеструмлено внаслідок ворожого удару. Фахівці працюють і роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення електропостачання".

Деталі: Очільник ОВА додав, що внаслідок удару виникла пожежа.

Наразі котельні у Вільнянську працюють від генераторів. Централізоване водопостачання також забезпечується завдяки резервному живленню.

Станом на момент публікації в Запорізькій області понад 9 годин триває повітряна тривога. Регіон перебуває під постійною атакою російських безпілотників.

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ