У Зеленодольській громаді від ударів рашистів загинув чоловік, в Нікопольщині двоє людей поранені
Якщо Україна погоджується на всі ці забаганки колективного путіна, то це означатиме, що ми погоджуємось зі "справедливими" вимогами москви про те, що нас треба денацифікувати й демілітаризувати. Оскільки, їхні цілі так званої "сво" саме такі. І тоді вийде так, що ми не просто з усім цим погодились, а й все це легітимізували. З точки зору міжнародного права, москва спільно з Вашингтоном просто скаже тоді, що Україна, погоджуючись з цими вимогами, визнає денацифікацію. Тому тільки через не можна погоджуватись на всі ці "мирні" вимоги Трампа, не говорячи вже про міжнародне право, договори й законодавство.
Ось таку фахову думку в етері Еспресо висловив віцепрезидент Обʼєднаної конфедерації країн НАТО, директор з розвитку данської компанії Eldon Biologicals Володимир Джиджора. Дійсно, ні в якому разі не можна погоджуватися на якісь поступки агресору, як пропонує теперішній заокеанський лідер, адже за перебігом рашистсько-української війни уважно спостерігають інші диктатори світу.
Поки триває ця невизначеність щодо умов капітуляції держави-терориста, вона і далі коїть масштабні злодіяння щодо мирних українців, На жаль, цієї ночі у Придніпров'ї вони були найтяжчими, інформує т.в.о. очільника Дніпро ОВА Владислав Гайваненко:
У Нікопольському районі постраждали чоловіки 23 та 39 років. Їм надали необхідну допомогу.
Минулося без поранених у Самарівському районі. Його агресор атакував БпЛА. Виникла пожежа на одному з підприємств.
Над областю захисники неба знищили ворожий безпілотник. Про це повідомили в ПвК.>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
