Україна візьме позику 490 млн доларів для боротьби з COVID

За матеріалами інтернет-видань 16.11.2021 140

За ці гроші фінансуватимуть три проекти. Україна планує взяти 490 млн дол США, або 12,8 млрд гривень позик на боротьбу із коронавірусом від  Міжнародного банку реконструкції та розвитку та 50 млн дол США на підставі угоди з Європейським інвестиційним банком, повідомляє експертна організація StateWatch із посиланням на Міністерства охорони здоров’я.

Зокрема Міжнародний банк реконструкції та розвитку погодився фінансувати три проекти МОЗ на боротьбу з COVID-19:

  1. Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей
  2. Додаткове фінансування проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Фінансування передбачене на підвищення ефективності та якості медичних послуг, особливо щодо неінфекційних захворювань, особливо в напрямку боротьби із коронавірусом
  3. Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні

Також українська система охорони здоров’я отримає 50 млн дол США, тобто близько 1,3 млрд грн від Європейського інвестиційного банку на заходи, пов’язані з боротьбою з пандемією COVID-19, а раніше Україна отримала 35,8 мільйонів доларів від Сполучених Штатів Америки безповоротної фінансової допомоги на боротьбу із епідемією коронавірусної хвороби. Гроші передав Глобальний фонд боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ