Україна здолала футбольну збірну Марокко 2 : 1 на Олімпіаді в Парижі

За матеріалами інтернет-видань 27.07.2024 101

Український футболіст Ігор Краснопір з гравцем марокканської збірної Уссамою Таргалліном на матчі Олімпіади 2024AP Photo / Silvia Izquierdo

Олімпійська збірна України зіграла з Марокко на Олімпійських іграх в Парижі. Українці здобули свою першу перемогу на Олімпіаді за всю історію з рахунком 2:1.

Про це свідчить трансляція матчу.

Аннет Абрамова, "Громадське".

Ця гра відбувалася у межах другого туру групового етапу Олімпійського футбольного турніру.

У середині першого тайму Максим Брагар прострілив на Дмитра Криськіва, а той на 22 хвилині матчу забив перший гол Української збірної.

Нагадаємо, збірна України з футболу 24 липня провела свій перший в історії матч на Олімпійських іграх. Українські футболісти програли команді з Іраку з рахунком 2:1.

Вже 30 липня у третьому турі групового етапу Україна зіграє проти Аргентини.

Збірна України з футболу на Олімпіаді-2024

Учасники чоловічого футбольного турніру Олімпійських ігор 2024 року змагатимуться в період із 24 липня до 9 серпня в семи містах Франції: Парижі, Марселі, Ліоні, Бордо, Сент-Етьєні, Ніцці та Нанті, розповіли в Українській асоціації футболу.

Формат олімпійського турніру традиційний: боротьба в чотирьох групах по чотири команди, по дві найсильніші виходять у плей-оф, потім — чвертьфінали, півфінали, матч за третє місце й фінал.

• одна — Океанію (Нова Зеландія);
  • до них приєднався переможець міжконтинентального плей-оф (Гвінея).

Улітку 2023 року Україна досягла історичного успіху — виборола для країни право вперше виступити на футбольному турнірі Олімпіади. Це сталося завдяки перемозі над Францією з рахунком 3:1 у чвертьфінальному матчі Євро-2023 та здобутій путівці до півфіналу. Україна потрапила до групи B разом з Аргентиною, Марокко та Іраком. Українську та аргентинську збірні вважали фаворитами цієї групи.