Укрпошта витратила 640 тисяч гривень на дизайн нового логотипу
За матеріалами інтернет-видань
05.02.2026
242
З ФБ - сторінки Вадима Кирпиченка:
Чому Україна ніколи не стане прогресивною державою? Бо в нас реформи — це не про людей, а про те, як красиво освоїти бюджет. Фірми-прокладки, тендери “для своїх”, імітація бурхливої діяльності — національний спорт. І от вам черговий шедевр. Справа навіть не в сумі, а в абсолютній нахабності.
Укрпошта — державне підприємство — витратила 640 тисяч гривень на дизайн нового логотипу. Так, саме та Укрпошта, яка для більшості українців асоціюється з чергами довжиною в життя, папірцями на папірці і сервісом із 90-х. Але ж навіщо ремонтувати відділення, навчати персонал чи робити нормальний сервіс, коли можна… намалювати нову картинку?
І найсмішніше — візьміть старий логотип, просто поверніть його за стрілкою. Вітаю, у вас новий бренд! 640 тисяч за “поворот вгору”. Оце я розумію — інновації, креатив, цифрова трансформація по-українськи .
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ
