Ультрарання капуста в ПАЕК займе 50 га
За матеріалами інтернет-видань
16.02.2026
305
У тепличному господарстві на базі одного з господарств групи компаній ПАЕК продовжують доглядати за розсадою ультраранньої капусти - гібрид «Люсіма F1» від компанії Rijk Zwaan.
Посів здійснили з 14 по 16 січня, і на кінець січня вже мали 90% рівномірних сходів, що свідчить про високу якість насіння та дотримання технологічних процесів.
Наразі в теплицях підтримується температурний режим 10–12 °C, використовується додаткове освітлення, а полив здійснюється виключно теплою водою. Поточними результатами фахівці задоволені, тому продовжується робота згідно з технологічними картами.
Збір урожаю ультраранньої капусти заплановано на кінець квітня – початок травня.
У 2026 році під цю культуру відведено 50 гектарів.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ
