Уночі рашисти били по Мирівській громаді
Григорій Давиденко
21.01.2023
515
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/323422311_5783551131682358_3760496774162914702_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=WQVSeg3LNioAX-qSYCK&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfCp9qP7Ni57_9R6mAGzlDcWOBzEM_XKKCUTSkcMC8ok2g&oe=63CFEEF3)
Біснувата ерефія, що надіслала свої орди до вільної держави Україна, не знайшла їм кращого застосування в своїй безмежній, напівпустельній імперії, аніж руйнувати і вбивати сусідів. московити не тямлять, що сила дії дорівнює силі протидії, як давно встановлено третім фізичним законом Ньютона. І що закон бумерангу діє завжди, навіть тоді, коли про його існування й не здогадуються. Посієш вітер - пожнеш бурю, каже українська народна мудрість. Вочевидь, московити помудрішають лише по шкоді...
Про нові воєнні злочини рашистів у краї повідомив уранці голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук:
-
Не була спокійною ніч для жителів Нікопольщини, рашисти знову тероризували тамтешніх мешканців. Ворог бив по району з важкої артилерії, обстрілявши Мирівську громаду. Випустили близько десяти снарядів.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
На щастя, минулося без жертв. Наразі наслідки атаки з’ясовуються.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Тихої суботи.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ