Уночі рашисти обстріляли Мирівську та Покровську громаду Нікопольщини
Григорій Давиденко
20.12.2022
504
![Немає опису світлини.](https://scontent.fdnk3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/319858686_1317777078975243_2663692927971422789_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZZgelaQRjFQAX-X7rB3&_nc_ht=scontent.fdnk3-2.fna&oh=00_AfAAAaN6eN2bcmw-g7xsoSMyMkIiOhfP3m2HezDKMwBw7A&oe=63A688A7)
За визначенням Вільної Енциклопедії, геноци́д — рід, плем'я та лат. caedo — вбиваю) — цілеспрямовані дії з метою повного або часткового знищення груп населення чи народів за національними, етнічними, расовими або релігійними мотивами. Сьогодні саме такі дії проводить терористична рф в Україні. Це твориться москвою далеко не вперше. Варто згадати Батуринську різанину 1708 року, злочини банд муравйова 1918 року в Києві, Голодомори 1921-го, 1932 - 1933, 1947 років. Втім, і Друга світова війна організована теж російською імперією, а не гітлерівською Німеччиною, як дехто досі помилково вважає. Німеччина - це інструмент для розв'язання війни росією, як у 2014-му так звані "динири" і "линири" стали інструментом для нападу рф на Донецьку і Луганську області. Масштаб дій цих варварів - уселенський, відтак і спротив заболотному злу має бути вселенський. І військовий, і економічний.
Адже і сьогодні, в трьохсоту добу широкомасштабного воєнного вторгнення, кремль прагне продовжувати загарбницькі дії, пнеться пристебнути до своєї жахливої середньовічної колісниці вільний білоруський народ, використовуючи як інструмент самопроголошеного, хитромудрого "бацьку". Вихід у нас один - чим скоріше наша Україна використає, разом із демократичним світом, усі можливі дії для відбиття агресії і економічного колапсу її джерела, тим швидше закінчиться кровопролитна війна. Про нові воєнні злочини біснуватої ерефії повідомив уранці голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук:
-
Нікопольщина вночі знову опинилася під ворожим вогнем: російські окупанти з південного берега Каховського водосховища били по Мирівській та Покровській громадам з важкої артилерії. На щастя, люди неушкоджені.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
У Покровській ТГ обстрілом понівечено з десяток житлових будинків і господарських споруд, газогони, лінії електропередач.
Щодо атаки по Мирівській громаді – наслідки ще з‘ясовуються.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ