Уночі рашисти обстріляли Нікополь і Перше Травня
Григорій Давиденко
20.08.2022
357
![Ще трохи фото руйнувань після обстрілу Нікополя 11 серпня | Информатор Никополь](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/08/ava-2.jpg)
Загарбники на нашій землі ведуть себе, як середньовічна орда. У них немає ніяких моральних цінностей, інакше вони б не били з артилерії по мирних містах і селах, достеменно про це знаючи. Масштаби значних нічних руйнувань та понищеного майна за крайній місяць півдня Січеславщини навів уранці голова обласної ради Микола Лукашук:
- Окупанти продовжують тероризувати мешканців Дніпропетровщини, руйнуючи цивільну інфраструктуру. Цієї ночі агресор знову обстріляв територію області.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
За приблизними підрахунками, за останній місяць по Нікопольському району ворог випустив близько 2 тисяч снарядів з РСЗВ. Там пошкоджено або зруйновано понад 300 приватних житлових будинків і більше 100 багатоповерхівок.
Це не військові об‘єкти, а оселі мирних громадян. Чиїсь домівки, які руйнують окупанти.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
В цілому у громадах Криворізького району, які межують з Херсонщиною, зруйновано близько трьох десятків приватних будинків, пошкоджено ще близько 450 і 59 багатоповерхівок.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Немає такого дня, коли б було тихо у всіх куточках Дніпропетровщини – щодоби окупанти відкривають вогонь по районам нашої області. Але врешті-решт ворог все рівно програє.
Мирної суботи ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ