Уночі рашисти стріляли по Покровській, Зеленодольській та Апостостолівській громадах
Григорій Давиденко
02.08.2022
457
![На зображенні може бути: 1 особа та вогонь](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/296269903_400940462139857_4952109547896242794_n.jpg?stp=cp1_dst-jpg&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-d6laB6tnfsAX_P2r27&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AT9mjLhTM8UvXcv1HRvDZS2wUMpOluYchlYNWI2jFs2ITA&oe=62ECB0E1)
Окупаційні війська терористичної держави рф вночі продовжували обстрілювати прикордонні території півдня Січеславщини. "Узькій мір" щедрий на безумства і безчинства, які нинішній кремлівський режим проводить як "державну політику". Очевидно, що далеко з нею він не заїде, і закінчиться все залізною кліткою Нюрнбергу - 2 і репараціями.
Про обставини нічних злодіянь московитів у краї повідомив уранці голова обласної ради Микола Лукашук:
-
Вночі окупанти поцілили по Покровській громаді, що в Синельниківському районі. Є пошкодження житлового будинку, магазину, п‘яти легкових автівок. Люди не постраждали.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Нехай день буде мирним.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ