Здобутки ЗСУ і оперативна ситуація - Генштаб

За матеріалами інтернет-видань 02.08.2022 150

На зображенні може бути: ‎текст «‎י reHepaлbHий wTa6 3C yKpaйHи iHфopmye npoTRrom npoTRrom24.02-02.08.2022 02.08.2022 OPIEHTOBHI BTpaTи npoTиBHиKa cKлaли: лKBAoBaHo oco6oBoro cKлaAy +140 41170 LIQUIDATED PERSONNEL 1768 TANKS TAHKIB 4014 ARMOURED PERSONNEL VEHICLE 6oйoBиx 6poHboBaHиx mawиH apTилepйcbKиx cиcTem pc3B +4/0 936/259 259 ARTILLERY SYSTEMS MLRS 3aco6и nno NTI-AIRCRAFT WARFARE SYSTEMS ΛΙΤΑΚΙΒ/ΓΕΛΙΚΟΠΤΕΡΙΒ +0/1 223/19 AIRCRAFT/HELICOPTERS 6nлa BHo-TaKTи4Horo piBHR +3 039 UAV OPERATIONAL TACTICAL LEVEL KpилaTi paKeTи CRUISE MISSILES 15 WARSHIPS/BOATS Kopa6л /KaTepи aBTomo6лbHa TEXHIKA TA uиcTepHи 3 nmm +2 2914 VEHICLES FUEL TANKS cneuaлbHa TEXHIKA SPECIAL EQUIPMENT‎»‎

Оперативна інформація станом 06.00    02.08.2022 р. щодо російського вторгнення
Слава Україні! Розпочалася сто шістдесята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
На Волинському та Поліському напрямках положення та склад підрозділів збройних сил республіки білорусь залишаються без суттєвих змін. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території цієї країни.
На Сіверському напрямку противник обстріляв район села Михальчина Слобода на Чернігівщині. Ворог періодично здійснює повітряну розвідку позицій сил оборони в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.
На Харківському напрямку ворог обстрілював із ствольної та реактивної артилерії райони Харкова, Чугуєва, Протопопівки, Гусарівки, Черкаських Тишків, Петрівки та Ртищівки. Завдав авіаудару біля Верхнього Салтова. Здійснив висування окремих підрозділів у районах населених пунктів Байрак та Дементіївка, після вогневого ураження відійшов.
На Слов’янському напрямку зафіксовано обстріли неподалік Курульки, Грушувахи, Чепіля, Карнаухівки, Долини та Барвінкового та авіаційний удар біля Дібрівного.
На Донецькому напрямку зусилля противника зосереджені на веденні наступу на Бахмутському та Авдіївському напрямках.
На Краматорському напрямку ворог обстріляв із танків та артилерії райони Серебрянки, Сіверська, Званівки та Донецького. Завдав авіаударів біля Серебрянки. Вів штурмові дії неподалік Івано-Дар’ївки, успіху не мав, відійшов.
На Бахмутському напрямку противник здійснював обстріли військової та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Яковлівка, Соледар, Бахмут, Кодема, Семигір’я, Травневе та Зайцеве. Завдав авіаударів біля Соледара, Яковлівки, Семигір’я, Покровського та Білогорівки.
Українські воїни відбили штурмові дії в районах Яковлівки, Вершини, Кодеми та Травневого. В районах населених пунктів Бахмут та Зайцеве тривають бойові дії.
На Авдіївському напрямку фіксувалися обстріли неподалік Авдіївки, Нетайлового і Нью-Йорка. Ворог задіяв авіацію біля Новобахмутівки, Авдіївки та Красногорівки. Вів штурмові дії в районі Авдіївки, успіху не мав, відійшов. Тривають бої поблизу Пісків.
На Новопавлівському та Запорізькому напрямку ворог здійснював обстріли в районах населених пунктів Мар’їнка, Костянтинівка, Новосілка, Павлівка, Чарівне та Мала Токмачка.
Намагався висунути розвідувальну групу біля Новополя. Її виявлено, завдано вогневого ураження та знешкоджено.
На Південнобузькому напрямку основні зусилля противник зосереджує на недопущенні просування наших військ.
Здійснював систематичні обстріли в районах населених пунктів Миколаїв, Трудолюбівка, Токареве, Тополине, Князівка, Осокорівка, Апостолове, Іванівка, Посад-Покровське, Новогригорівка, Кобзарці, Широке та Андріївка.
Вів штурмові дії в районі Трудолюбівки, успіху не мав, відійшов.
Вороже корабельне угруповання в акваторіях Чорного та Азовського морів основні зусилля зосереджує на веденні розвідки, блокуванні цивільного судноплавства в північно-західній частині Чорного моря та ураженні об’єктів в глибині території України.
Віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо!

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ