Уночі рашисти випустили по Нікопольському району десятки снарядів
Григорій Давиденко
14.09.2022
340
![Немає опису світлини.](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/303510678_431473965753173_1813345690087702453_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZnByPiU25PsAX9SvijE&tn=RI21QIOQqWuKXHRa&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AT972P0LRbXVQ5aQDlWCTP22Mi34WeBk4Y9J7e9W9ejTmw&oe=6327216D)
Сатанинська орда, що вкотре толочить наші землі, і цієї ночі у Січеславщині показала свій підлий лик абсолютної зневаги до всього живого. Їхня "зверхність" направлена на руйнування і нищення. Ними вона пнеться пристебнути українців до своєї середньовічної колісниці. Аби йти далі, огнем і мечем, на інші народи, які чимось "завинили" колишнім лаптєногим. Але вже не вийде, буде тобі, враже, як український народ каже - геть з нашої землі!
Вранці голова обласної ради Микола Лукашук повідомив про нові воєнні злочини кремлівських найманців:
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ