Уночі ворог знову атакував два райони Дніпропетровщини
Григорій Давиденко
17.08.2022
484
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/298975003_411918551042048_3550693246640002810_n.jpg?stp=cp1_dst-jpg&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SFw_YxVcIXIAX91BdrY&tn=RI21QIOQqWuKXHRa&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=00_AT-jk7OWNWrH8Ro53H6BwRJf8_5MVLgnLsiNQ5UAoLTpmA&oe=6301FDA8)
Цієї ночі рашистські війська терористичного утворення рф продовжили творити свої чорні справи у південних краях Січеславщини. На жаль, вони ще мають такі можливості. Умисно б'ють по містах і селах, що категорично заборонено Женевськими конвенціями 1949 року. Про нові воєнні злочини російських фашистів повідомив голова облради Микола Лукашук:
- Вночі ворог знову атакував два райони Дніпропетровщини.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Окрім цього, з «Градів» окупанти обстріляли Червоногригорівську громаду. Зафіксовано близько 40 пострілів. Зачепило електромережі, пошкоджено 1 будівлю, дорожнє покриття. Ніхто не постраждав.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ