В морозну холоднечу формат навчання дітвори мають визначати громади та заклади освіти. Це раз. А по-друге як уникати частих повторних відключень світла після того, як його за графіками вмикають

Микола Ясень 19.01.2026 273

Під час холодів на Дніпропетровщині формат навчання визначатимуть громади та заклади освіти

Під час холодів на Дніпропетровщині формат навчання визначатимуть громади та заклади освіти
У Дніпропетровській області формат навчання під час холодів визначатимуть заклади освіти в координації з керівництвом громад.

Про це повідомляє «Перший Криворізький» із посиланням на Дніпропетровську обласну військову адміністрацію.

На кожній території та в кожному закладі ситуація – індивідуальна. Водночас усюди пріоритетом залишається безпека дітей.

Очний формат буде дозволено там, де для цього створені умови. Є світло, тепло, укриття, а за необхідності – організований підвіз.

Де це неможливо, навчання тимчасово відбуватиметься дистанційно або будуть продовжені зимові канікули — до 1 лютого.

Як повідомили в ДніпроОВА, голови громад тримають ситуацію в закладах освіти на особистому контролі.
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ