В Україні зросла на 6 % вартість закупівлі свиней

За матеріалами інтернет-видань 03.06.2021 50

В Україні зросли ціни на живець свиней на 6%

Після тритижневого пониження ціни на свиней забійних кондицій все ж змінили напрямок руху на межі сезонів. Результати щотижневого моніторингу закупівельних цін на свинину живою масою, свідчать про 6% приріст середньоринкової позначки. Про це повідомляє пресслужба Асоціації «Свинарі України».

«Друга половина травня відзначилася істотним послабленням цін закупівлі, проте торги минулої п’ятниці видалися успішнішими для вітчизняних свиногосподарств. Так, товарні партії для реалізації у перший тиждень літа були на 1,5−3 грн/кг дорожче ніж попереднього. Передвісниками позитивних цінових коливань у кінці травня слугували сигнали пожвавлення ринкової активності: постачальники живця відзначили підвищений попит з боку заготівельників, які зверталися по додаткові об'єми серед тижня», — йдеться в повідомленні.

Таким чином, пожвавлення серед закупників стало на користь виробників, тож більшість з них цього тижня реалізують живець по 41,5-43 грн/кг. Середня ринкова позначка зупинилася на рівні 42,1 грн/кг, що на 2,5 грн/кг чи понад 6% вище ніж попереднього тижня.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ